ambalaj

Nakliyat hizmetine başlamadan önce taşınacak eşyalar mükemmel şekilde ambalajlanırsa nakliye aşamaları başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Eşyaların araçlara yüklenmesi, yolculuğu ve yeni eve aktarılması esnasında eşyalar defalarca el değiştirir ve düzgün yapılmış ambalajlama işlemleri eşyaların bu işlemler sırasında en ufak bir zarar bile görmemesini sağlar. Bu nedenle nakliyat firmamız ambalajma işine büyük özen gösterir ve taşınma işlemleri boyunca en çok zaman alan kısım bu çalışmamızdır.

ambalaj

Müşterilerinin eşyalarına gereken önemi veren ve özeni gösteren deneyimli personelimiz, evden eve nakliyat hizmetlerinin önemli bir bölümü olan bu işlemleri titizlik ve dikkatle gerçekleştirecektir.

ambalaj

Nakliyat hizmetine geldiğimiz kamyonlarımızda daima yeni ve temiz paketleme malzeme ve ekipmanları bulunur. Ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koliler, plastik variller, koli bantları, halat ve lastikler kullanırız. Sökülüp tekrar montajı yapılması gereken eşyalar için gereken alet ve ekipmanlar da ayrıca araçlarımızda bulunmaktadır.

ambalaj

ambalajlama