Depolama Hizmetleri

Her türlü güvenlik tedbiri alınmış depolarımızda eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca muhafaza edilmesi için depolama hizmetleri vermekteyiz. Sözleşmeli ve sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz depolama hizmetlerimiz ile eşyalarınızı emniyetli ve temiz bir şekilde ihtiyacınız olan süre ile depolarımızda tutuyoruz.

Eşya depolatma talebinizi aldığımızda eşyalarınızın niteliğini ve miktarı ile kaplayacağı yeri tesbit edebilmek için bir ekspertizimizi eşyalarınızın alınacağı yere göndeririz. Personelimiz yapacağı inceleme ve hesaplama dahilinde sizlere talep ettiğiniz süre için bir teklif sunar. Anlaşma sağlanması halinde tüm eşyalar en ufak parçaya kadar detaylı olarak listelenir ve çalışma koşulları ile süreyi ve ücreti kapsayan bir protokol taraflarca imza altına alınır.

Depolama sözleşmesinin taraflarca imzalanmasından sonra eşyalar ambalajsız ise emniyetli bir şekilde paketlemeleri yapılarak depomuza aktarılır. Depolarımız her zaman temiz ve bakımlı tutulan, doğal afet ve hırsızlığa karşı sigortalı depolardır. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arzu ettiğiniz an arayabilirsiniz. elamanlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.