ofis-tasima

İş yerinizin profesyonel ve güvenilir ellerce taşınmasını istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Evden eve taşımacılık faaliyetlerini yıllardır sürdürerek deneyim ve uzmanlık kazanmış olan nakliye firmamız, iş yeri, ofis ve büro taşımacılığı konusunda da oldukça başarılı ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

İşyeri taşıma işlemleri, iş kaybını azaltmaya veya engellemeye yönelik alınacak tebirler ile birlikte iyi bir planlama ve koordinasyon dahilinde, bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu sebeple deneyimli firmamız taşıma çalışmasına başlamadan önce gerekli planlama ve alınacak tedbirler konusunda çalışma yaparak işleri en hızlı ve zaman kaybı olmaksızın taşıma gerçekleştirme konusunda adımlar atar.

Taşınacak eşyaların ambalajlaması büyük önem arzetmektedir. İş yerinizde bulunan elektronik ve diğer hassas malzemeleriniz olması gerektiği gibi en iyi ve düzgün biçimde emniyetli olarak eşyanın cinsine göre doğru ve hatasız biçimde ambalajlanır. Sökülmesi gereken her türlü dolap, masa gibi büyük eşyalar deneyimli elemanlarımız tarafından özen ve dikkat ile demonte edilerek en iyi şekilde paketlenirler. Bu tür eşyalar taşındıkları yeni adreste tekrar elemanlarımız tarafından özenle monte edilirler.

İş yeri taşıma hizmetimiz hakkında bilgi ve fiyat sunmak için firma yetkililerimiz size her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için lütfen firma telefonlarımızı arayınız. Sizlere de işyeri taşıma hizmeti vermekten mutluluk duyarız.